Netgsm Kredi Kartı Kayıt Sistemi

Netgsm Kredi Kartı Kayıt Sistemi ile borçlarınızı, ödemelerinizi, paket tanımlamalarınızı ve kendinizin belirlediği kriterlere göre kredi yüklemelerinizi anında güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
1.Adım:
Kredi kartınızı kayıt etmek için Netgsm panelinde “Finansal İşlemler” menüsünden “Kredi Kartı Kayıt” butonuna tıklayarak sisteme ulaşabilirsiniz.
Açılan sayfada ilk sekme kredi kartı kayıt işleminin yapıldığı ve mevcut kayıtlı kredi kartlarının gösterildiği alandır.
2.Adım:
Kredi kartı kayıt işlemi gerçekleştirildikten sonra 2. sekme “Ödeme İşlemleri” menüsünde ihtiyacınız olan işlemleri yapabilir gerekli talimatları verebilirsiniz.
Bu sekme 3 bölümden oluşmaktadır.
1. Kayıtlı Ayarlar
Bu bölümde satın aldığınız veya talimatını verdiğiniz işlemlerin durumunu görüntüleyebilirsiniz.
2.Ses İşlemleri
Bu bölümde Ses paketlerinin her ay gerçekleşecek olan alım işlemlerini yapabilirsiniz. Üyeliği başlat butonuna basarak paket alımı tarihinden itibaren her ay otomatik olarak sistem kredi kartınız satın alım işlemini gerçekleştirir ve paketi aboneliğinize tanımlar.
3.Diğer İşlemler
Bu bölümde;
Sanal santral hizmetini kullanıyorsanız; “Sanal Santral Aylık Borcumu Öde” işlem basamağı aktif olacaktır. Buraya tıklayarak, Sanal santral hizmetinde ödemeniz gerek paketiniz bitiş zamanına geldiğinde otomatik olarak tekrar ödemesi gerçekleştirilip hizmetinizin devamlılığı sağlanacaktır.
“Kredi yükleme” işlem basamağında;
İstediğiniz kredi miktarı haftanın belirlediğiniz gününde, belirlediğiniz gün sayısında bir veya  ayın belirlediğiniz gününde otomatik olarak hesabınıza tanımlamasını gerçekleştirecektir.

Makaleyi yararlı buldunuz mu?

İlgili Makaleler