Sanal (Bulut) Santral ile İletişim Kontrolü Bulutların Üzerinde

Gerek firmaların CRM ihtiyaçlarının giderek artması gerekse iletişim kanallarının fazlalaşması, yeni iletişim olanaklarını da beraberinde getiriyor. Telefon santrali almadan, tüm hizmetleri bulut teknolojisi ile birleştiren sanal santral ise, yepyeni bir sürecin kapılarını açıyor.

Sanal Santral Nedir?
Sanal Santral, herhangi bir şebeke ihtiyacı olmadan, yalnızca internet bağlantısı ile tüm iletişim sürecinizi yönetmenize olanak veren bir bulut sistemidir. Voip teknolojisi olarak da bilinen bu akıllı telefon santrali sistemi sayesinde çalışanlarınız hiç olmadığı kadar hızlı hareket edip tüm süreçlerden çok daha hızlı bir şekilde haberdar olacaktır. Şubeleriniz, bayi kanallarınız ya da şirket içi görüşmeleriniz için pratik olduğu kadar ekonomik bir süreci bulut teknolojisi ile sunan yazılım, bağlı olduğunuz işletme her ne olursa olsun kusursuz bir süreç yönetimi elde etmenizi sağlayacaktır.

Herhangi bir yazılım ve donanım yatırımı gerektirmeden hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabileceğiniz sanal (bulut) santral, aynı zamanda fiziki sınırların da ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır. Eski tip fiziksel hatlarda karşılaşılan belirli bir noktaya sabitlik, satış ekiplerinin ofis içerisinde çalışmak zorunda bırakılması, CRM sürecinin etkin bir şekilde yönetilememesi gibi aksilikleri ortadan kaldıran bu teknoloji, hızlı, kusursuz ve kişiselleştirilebilir yapısıyla işletmelerin çözüm ortağı olarak yararlanabileceği bir sürece geçişi başlatıyor.

Tüm Müşteri Temsilcileri Tek Bir Merkezde
Dahili departman, bekleme müziği, çağrı ayarları, ses kayıtları vb. gibi bir santralde olması gereken tüm süreçlere sahip olan bu sistem, müşteri temsilcilerinizin çok daha verimli bir çalışma ortaya koymasını sağlayacaktır. Müşteri talep ve ihtiyaçlarına hızlı, kusursuz ve eksiksiz bir şekilde cevap verilebilecek şekilde hazırlanmış sanal santraller, benzersiz bir müşteri deneyimi elde etmenizi sağlarken, departmanlar arası yönlendirmeleri de çok daha etkin bir şekilde kontrol etmenizin yolunu açıyor.

İletişim Maliyetlerinde Gözle Görülür Azalma

Herhangi bir altyapı kurulumu, teknik destek ya da şebeke ihtiyacı olmadığı için sanal santrallerin bir diğer avantajı da düşük maliyetleridir. Birden fazla sabit hat sahibi olmanızı önleyen bu sistemler, sabit telefon giderleri yerine çok daha düşük, aylık ödemeler ile çalıştığı için, maliyetlerde %70’e varan oranlarda tasaarruf elde etmenizi sağlar.

Departmanlar Arasında Kesintisiz İletişim

Herhangi bir ek ücret ödemeden departmanlar arasında SMS, faks, bağlantı ücreti, abonelik ücret, konuşma gibi iletişim kanallarını kullanmanıza olanak veren bu sistem, departmanların her zaman iletişim halinde olmasını sağlayacaktır. Zaman ve mekandan bağımsız olarak departmanların her zaman iletişim halinde olması, proje yönetimi, iş yönetimi ve süreç yönetimi gibi işletme içi haberleşmelerin çok daha etkin olmasını sağlayacaktır.

Bulut Teknolojisi ile Kurumsallığa Son Adım
Belli bir lokasyona bağlı kalmadan, nerede olursanız olun dakikalar içerisinde müşteri ya da iş arkadaşlarınız ile iletişime geçebileceğiniz sanal santral, aynı zamanda IP tabanlı haberleşme hizmetlerine de ulaşmanızı sağlayacaktır. Kurumsallığın göstergesi olan 0850’li hatlar ile daha hızlı, kaliteli ve kesintisiz bir haberleşme içerisine girebileceğiniz IP teknoloji, gerek müşterilerinizin gerekse iş ortaklarınızın gözündeki değerinizi arttıracaktır.

Sanal (Bulut) Santral İletişiminde Etkin İş Ortağınız:
Netgsm – Yeni Nesil Telekom Operatörü

Sanal santral hizmetleri konusunda lider ve kurulum, yapılandırma, teknik destek, bakım-onarım gibi tüm süreçlerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz Netgsm Sanal Santral ile etkin bir haberleşme ağını işletmenize yerleştirebilir, verimli ve kaliteli çalışma ortamına bugün merhaba diyebilirsiniz. Gerek sunduğu hizmetler gerekse her işletmeye uygun fiyatlandırma politikaları ile yeni nesil operatörler arasında öne çıkan Netgsm, çok daha etkin, bulut teknolojisi ile çalışan bir sürecin kapılarını açacak.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK)’dan işletmeci lisansları alarak, telekomünikasyon sektöründe sabit telefon, faks, sms, sesli mesaj, toplu sms, arama kartı, sanal santral ve katma değerli hizmetleri tek bir potada eriyen Netgsm Sanal santral ile tanışmak için web sitemizi inceleyebilir, tüm avantaj ve ücretlendirme politikalarımızı inceleyebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın